Josh Hutcherson

Joshua Ryan Hutcherson

7,8
28 060 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Josh Hutcherson

Jak patrze na niego na zdjęciach do Igrzysk Śmierci to uważam, że jest 100 razy ładniejszym blondynem niż brunetem....

Lunona_2

zgaadza się :)

Lunona_2

No rzeczywiście lepiej mu w blond :)

vicki_2

taaak, zdecydowanie ;)

Lunona_2

Jako blondyn wygląda strasznie pociągająco... :)

Olgusia777a

racja, racja ;)

Lunona_2

według mnie wygląda świetnie i w blond i jako brunet . :D

Lunona_2

W blondzie wygląda znaaaaacznie lepiej, jako brunet wręcz odpycha mnie jego wygląd. Szkoda, że jest taki niski..

Lunona_2

jako brunet jest przystojny a jako blondyn jeszcze bardziej

Lunona_2

nie moge przeżyć tego ze jest taki niski bo jest naprawde super słodki

meeery

szkoda, że jest taki niski.. ; (

Lunona_2

niski? tzn., że ile ma wzrostu? [z ciekawości :D]

Entuzjazm

http://www.celebheights.com/pr1/josh-hutcherson.jpg
nie jestem pewna bo w różnych miejscach różnie piszą ale między 165 a 170... : (

meeery

to idealny dla mnie ;)))

ZakrwawionaPodpaska

Nick dekady !!!

meeery

Nie płaczę nad tym, bo sama mam 165 cm:-)

meeery

ma 1,68 cm :)

katnissteam

ekhm, 1,68 m*
^^

Entuzjazm

170 cm

Lunona_2

też tak uważam

Lunona_2

Ja, jak widzę jako jedyna, uważam, że wręcz przeciwnie. Zdecydowanie wolę go w ciemnych włosach. :)

WhiteOleander95

Uff, czyli jednak wszystko ze mną w porządku.... O wiele lepiej mu w ciemnych włosach, zgadzam się:)

Ookami88

Dopóki nie oglądnęłam Igrzysk, tez się nie mogłam przekonać do blondu : >

Hardkorze_

Ja już Igrzyska widziałam - zdania nie zmienię;P W blond włosach jest jeszcze bardziej kwadratowy niż w ciemnych.

Ookami88

Zgadzam się, do blondyna się nie przyzwyczaję :D
A w Igrzyskach aż go przez chwilę poznać nie mogłam ;)

Lunona_2

Kurde, jak świat światem stoi, laski zawsze będą się jarać na młodych aktorów i rozstrzygać kwestie typu 'jest słodszy w jasnych czy ciemnych włoskach? szkoda, że taki niski, byłby jeszcze bardziej sexy :(' .... Ech. Dobra, ludzie, nie twierdzę, że Josh nie jest przystojny, atrakcyjny etc., ale wiecie no... tak trochę skupcie się na jego grze, urodę traktując jako miłe dopełnienie, a nie główny atrybut... Zresztą, po co to mówię, moja paplanina i tak nie zmieni tej odwiecznej machiny : D

buszasz

j/w zgadzam się z buszasz. takim gadaniem nie przysporzycie mu niczego dobrego. Zrobił się przez to z niego tylko aktor z fanami (fankami) wielbiącymi go za urodę. Coś czego w jego przypadku akurat mu nie życzyłam. Pozdrawiam.

drlilymoscovitz

'Coś czego w jego przypadku akurat mu nie życzyłam.' - właśnie. Miast to skupić się na talencie i kreacjach aktorskich, to... ech...

Lunona_2

I tak brzydki :/

Lunona_2

zgadzam sięę ;D ale i tak uważam, że jest przystojny ;) ma bardzo ciekawy i dający do myślenia wyraz twarzy , a nie co to poniektórzy pusty i bez wyobraźni xD

Lunona_2

I w tym i w tym mu ładnie :D Ma ok 170? To dla mnie ok bo ja sama mam jakieś 165 XD

Lunona_2

a ja uważam że lepiej mu było w ciemnych włosach , tzn ja sie tak do niego przyzwyczaiłam , i teraz jakos tak dziwnie jak ma blond ale i tak jest przystoiny

Lunona_2

zgadzam się hahaha:D

Lunona_2

O.o chłopak maluje włosy

pawerka100

Maluje? Malować to można paznokcie.
Widocznie musiał przefarbować się na potrzeby filmu. W tej branży to normalka.

Lunona_2

Kogo to interesuje co ci się podoba,a co...

Messijka

nie*

Messijka

Tych, którzy to skomentowali?

Lunona_2

Hahahahahha,ale wyobraź sobie,że mnie niee ; )

Messijka

Więc po co się wypowiadasz? Jak mnie coś nie interesuje, omijam to szerokim łukiem.

Lunona_2

Tak, jako Peeta lepiej mu w blondzie ale nie jak ma przylizane do tyłu jak w czasie igrzyskowych imprez. W jedej scenie jak jechał pociągiem z Katniss to powiedziałabym nawet, że wyglądal ladnie.

Lunona_2

W blondzie wygląda super + w zwiastunach 'W Pierścieniu ognia', widać, że trochę przypakował i wygląda jeszcze lepiej niż w pierwszej części! Jak dla mnie jest idealnym Peetą, nie wyobrażam sobie nikogo innego na jego miejscu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones